Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022883/0001

Oswald Grill *

(Wien 1878-1964) Abendliche Stimmung mit Blick auf den Metzgerturm in Ulm, rechts unten signiert O. Grill, Öl auf Leinwand, ca. 146 x 119 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

11.06.2019 - 15:55

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Oswald Grill *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 11.06.2019 - 15:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online