Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099790/0008

Blau-weißer Teller,

China, Kangxi Periode, blaue Symbolmarke im Doppelring, aus der ZEit, Porzellan, unterglasurblau gemalter floraler Dekor, Dm. 21,5 cm, Glasur korrodiert, Standring und Rand minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.06.2019 - 15:10

Cena:
EUR 170,-

Blau-weißer Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Asiatika
Online do: 28.06.2019 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online