Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101656/0001

China, 2. Hälfte 20. Jh.

"See mit Schwänen und zerklüfteter Felsenlandschaft im Hintergrund", signiert Wen Bin, datiert 1993, Tusche und rot sowie andere Farben auf Papier, 44,7 x 33,6 cm, Passep., gerahmt,(CT)

Expert: Mag. Christina Tolar Mag. Christina Tolar
+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

28.06.2019 - 15:13

Cena:
EUR 250,-

China, 2. Hälfte 20. Jh.

+43-1-515 60-533

christina.tolar@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Asiatika
Online do: 28.06.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online