Čís. položky 191-022803/0012 -

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění a starožitnosti

Verspielte Jungfüchse, unleser lich signiert, Bleistiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 14,5 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

24.07.2017 - 15:29

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.07.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.07. - 24.07.2017