Čís. položky 191-022767/0054

Kazimierz (Kasimir) Wojniakowski

Kazimierz (Kasimir) Wojniakowski - Umění a starožitnosti

(Krakau 1771-1812 Warschau) zugeschrieben, Auf der Flucht, handsigniert Wojniakowski, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 34 x 46 cm, in bronzefarbigen, beschnitztem Holzrahmen, Altersspuren, überarbeitet (2234)

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

24.07.2017 - 15:32

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.07.2017 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 10.07. - 24.07.2017