Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102227/0019

Deckeldose mit Galanter Szene,

Gelbmetall, verglaste Miniatur, bunt gemalte Miniatur, bezeichnet "Regmont", 2. Hälfte 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.06.2019 - 15:20

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 12.06.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online