Čís. položky 145-046927/0007 +

Loser Altschliffbrillant Loser Brillant zus. 0,65 ct J-M/si-p2

Plastikboxøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.06.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:

Plastikboxøx

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Datum: 27.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.06. - 26.06.2019