Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021839/0001

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.),"Wintersonne", signiert "Kumpf'", Lithographie in Farbe, bezeichnet "e/A" (Epreuvre d'Artiste), Darstellungsmaße 40 x 47,5 cm, verglast, gerahmt

17.06.2019 - 10:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 17.06.2019 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 06.06. - 17.06.2019