Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 281

DEUTSCHLAND. - HANNOVER.

"F. B. L. Residentz Statt Hannover". Gesamtansicht. Kupferstich aus M. Merian (1654). Ca. 27 x 67 cm. Gerahmt.

- Etwas fleckig. - Oben etwas schmalrandig. - Blatt nicht ausgerahmt.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

25.06.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

DEUTSCHLAND. - HANNOVER.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 25.06.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2019