Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102740/0003

2 Hundewelpen,

Fa. A. Förster & Co., Wien Anfang 20. Jh., Porzellan, farbig staffiert, Höhe 11,5 cm, grüne Stempelmarke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

19.06.2019 - 15:07

Vyvolávací cena:

2 Hundewelpen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 19.06.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online