Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036715/0023 -

Kurt Moldovan *

(Wien 1918-1977) Veteranen, signiert und datiert unten rechts: Moldovan (19)50, rückseitig: Sammlung Dr. Zimmermann, Feder-Tusche auf Papier, ca. 24 x 36 cm, Passepartout, ungerahmt Ruf 800

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.06.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Kurt Moldovan *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 18.06.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online