Franz Xaver Weidinger *
(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Alt-Urfahr, monogrammiert: F. X. W., Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 14x 17,5 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2019 - 15:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Franz Xaver Weidinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.06.2019 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: