Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022016/0045

Konvolut Grafiken und Farbdrucke

u. a. Stillleben, Kesselschmiede, Schloss Liechtenstein, tlw. von Oskar Laske, Emil Orlik, Walter Zeisinger, Richard Lux, verschiedene Größen ca. 33 x 42 cm bis 70 x 50 cm, stockfleckig, beschädigt, eingerissen

Provenienz: Sammlung Pillwein/August Schmidt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

25.06.2019 - 15:14

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 25.06.2019 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online