Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Blick auf ein Hochgebirge, signiert: A. Arnegger, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.06.2019 - 15:33
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.06.2019 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-