Čís. položky 194-023107/0006

Franz Pomassl *

(Wien 1903-1982) Rückseite betitelt "Hafnerberg N.ÖST.", links unten signiert Pomassl, Öl auf Karton, ca. 49 x 43 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

25.06.2019 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Franz Pomassl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 25.06.2019 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online