Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023463/0027

Maler des 20. Jahrhunderts

Blick auf Steyr, undeutlich signiert, datiert: 4.11.(19)73, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.06.2019 - 15:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 20. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 25.06.2019 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online