Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037580/0003

Raimund Wörle *

(Hötting 1896-1979) In der Gaststube, monogrammiert und datiert oben rechts: RW (19)78, Gouache auf Papier, Darstellungsgröße ca. 27,5 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

19.06.2019 - 15:41

Vyvolávací cena:

Raimund Wörle *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.06.2019 - 15:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.06. - 19.06.2019