Maler um 1960
"Gebirgsdorf", links unten signiert und datiert ED Wolf 1960, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 51 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
26.07.2017 - 15:31
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Maler um 1960
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.07.2017 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Carl Wilhelm Hübner
- Schweizer Kommodenuhr, Genf, um 1800
- Maria Theresia