Čís. položky 138-068121/0016

Erwin Pendl

(Wien 1875-1945) Villa Bergfried, signiert Erwin Pendl, Aquarell auf Papier, 16 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.06.2019 - 10:49

Vyvolávací cena:

Erwin Pendl

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 25.06.2019 - 10:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online