Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022871/0001

Siegfried Anzinger *

(Weyer/Enns 1953 geb.) "Elefant", unten signiert und datiert Anz. 1990, Kohle/Tusch-Federzeichnung auf Papier, kaschiert, Blattgröße ca 19 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.07.2017 - 16:05

Vyvolávací cena:

Siegfried Anzinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.07.2017 - 16:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online