Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102846/0003

Budapester Silber Deckeldose,

rechteckig, Holzinnenauskleidung und Boden, Scharnierdeckel, 11 x 9,5 x 4,5 cm, Meisterzeichen, Budapester Dianakopfpunze ab 1937, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

27.06.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Budapester Silber Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 27.06.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online