Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022760/0002

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Betitelt "Paris - Montmartre Place du Teatre", rechts unten signiert, Mischtechnik auf Papier, ca. 46 x 61 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.07.2017 - 16:12

Vyvolávací cena:

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.07.2017 - 16:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online