Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022758/0002

Simone Gutsche Sikora *

(Berlin 1963 geb., tätig in Steyr) "Augen-Blicke", links unten signiert und datiert S. Gutsche 2004, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, ca. 90 x 71 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.07.2017 - 16:12

Vyvolávací cena:

Simone Gutsche Sikora *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.07.2017 - 16:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online