Altschliffbrillantring um 1900
Gold 580, ca. 0,10 ct, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), RW 55, 6,3 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
19.07.2017 - 15:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.07.2017 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.07. - 19.07.2017 |