2 hydrostatische Antriebe,
u. a. für Motorkarren Boki, gebraucht, beschädigt, ohne Gewähr
03.07.2019 - 13:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 30,-
2 hydrostatische Antriebe,
Po-Pá: 8.00 - 15.00
traun@dorotheum.at +43 7229 629 54 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Datum: | 03.07.2019 - 13:00 |
Místo konání aukce: | Traun |
Prohlídka: | 27.06. - 03.07.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Vorphila NÖ - "BAHNHOF
- Altschliff Diamant Ring