Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064809/0000

Ovale Vorlegeplatte

1. Drittel 20. Jh. Silber 800, in barocker Form, ca. 42 x 29 cm, österr. Amtspunze nach 1922 (Dukankopf), 1060 g, fleckig

02.07.2019 - 15:38

Vyvolávací cena:

Ovale Vorlegeplatte

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.07.2019 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online