Čís. položky 093-074402/0000

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923 geb.) "Kärntner Landschaftspoesie", signiert H Staudacher, Mischtechnik auf Papier, Passep.-Ausschnitt 57,5 x 43 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.07.2019 - 11:14

Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Hans Staudacher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 03.07.2019 - 11:14
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online