Hanns Hübl *
(Villach 1898-1967 Graz) "Fischer", Öl auf Leinwand, revers auf Etikett betitelt und signiert, 100 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.07.2019 - 11:28
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Hanns Hübl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.07.2019 - 11:28 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |