Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-072018/0000

Edouard Vaullotton

(Schweiz 1865-1925) "Weiblicher sitzender Akt", signiert, Rötelzeichnung auf Papier, Passepartout Ausschnitt 30 x 23 cm, gerahmt, verglast, Papier partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.07.2019 - 11:32

Vyvolávací cena:

Edouard Vaullotton

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 03.07.2019 - 11:32
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online