Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015543/0030

Heinz Stangl *

Heinz Stangl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1942-2008) "Geschwister", signiert Heinz Stangl, datiert "Skizze"1979, Tusche auf Papier, 26 x 25,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.07.2019 - 11:51

Vyvolávací cena:

Heinz Stangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.07.2019 - 11:51
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online