Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016141/0011

Pepo Pichler *

Pepo Pichler * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Klagenfurt 1948 geb.) "Datura Humanitas", signiert Pepo Pichler, datiert Wien 1973, Mischtechnik auf Papier,45 x 31,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.07.2019 - 11:55

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Pepo Pichler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.07.2019 - 11:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online