Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022549/0005

Art-Deco Becher um 1930

Art-Deco Becher um 1930 - Umění, starožitnosti, šperky

Metall versilbert, runder Stand mit glockenförmiger Kuppa, ziselierte Musterung, beschriftet: Wien 1931, Höhe 14,5 cm, Ausführung: J. L. Herrmann AG, gemarkt, stark fleckig STARK REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher

08.07.2019 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 15,-
Vyvolávací cena:
EUR 10,-

Art-Deco Becher um 1930

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2019 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.06. – 08.07.2019