Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-442581/0002

1 kurze Kette um 1900

1 kurze Kette um 1900 - Klenoty a náramkové

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922 (Fuchskopf), Länge ca. 38 cm, 8,2 g 2 Broschen Silber, österr.-ungarische Amtspunze 1872-1922, Einfuhrpunze 1872-1902, 11,6 g Amethyst, Kulturperlen, tlw. vergoldet 1 Granatbrosche um 1900 Metall, 5,3 g Altersspuren

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

19.07.2017 - 15:54

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

1 kurze Kette um 1900

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 19.07.2017 - 15:54
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2017