Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023290/0009

Franz Kogelnig

Franz Kogelnig - Umění, starožitnosti, šperky

(Wolfsberg 1956-2013, Kunsterzieher für Metallverarbeitung in St. Stefan, war Mitglied der Vereinigung Bildender Künstler Steiermarks) Armut, Metallskulptur in Schweißtechnik, zweifarbig, auf Holzsockel montiert, monogrammiert, datiert KF 95, Gesamthöhe 37 cm

Expert: Friedrich Reinbacher

08.07.2019 - 15:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Kogelnig

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.06. – 08.07.2019