Brillant/Saphirring
Gold 585, 2 Brillanten zusammen ca. 0,15 ct, RW 63, 5,2 g øG5
08.07.2019 - 15:39
- Vyvolávací cena:
Brillant/Saphirring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.07.2019 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.06. – 08.07.2019 |
Položky z jiných aukcí
- */**/gestempelt - Partie D.Reich mit Schwerpunkt ab 1936 sowie etwas D. Bes.,
- Paar Kerzenständer, 1. Hälfte 20. Jhdt.,