Čís. položky 191-023112/0447

4 Weihwasserbehälter um 1900/20

4 Weihwasserbehälter um 1900/20 - Umění, starožitnosti, šperky

aus Porzellan, weiß glasiert, farbig bemalt, teilweise gold geziert, Höhen 14,5-17 cm, teilweise gemarkt und nummeriert, Altersspuren, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

08.07.2019 - 15:48

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.07.2019 - 15:48
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.06. – 08.07.2019