Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023339/0009 -

Vortragemaske

Stamm: Bamum, Kamerun, Holz, an einer Tafel aus Bambusstäben befestigt, mit Korbgeflecht überzogenes Gesicht, teils Kaurischneckenverzierungen, Opferspuren, Gebrauchspatina, 2. Hälfte 20. Jahrhundert, 57 x 57 cm, Provenienz: Chefferie (Häuptlingstum) Madiembi, Sultanat Foumban

Expert: Friedrich Reinbacher

08.07.2019 - 16:00

Vyvolávací cena:

Vortragemaske

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.07.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.06. – 08.07.2019