Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023026/0019 -

Ehrentraud Heis *

(Wien 1939 geb., tätig als Genremalerin) rückseitig betitelt "Durch die Felder", handsigniert Ehrentraud Heis, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 25 x 18 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.07.2019 - 16:09

Vyvolávací cena:

Ehrentraud Heis *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 08.07.2019 - 16:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 24.06. – 08.07.2019