Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036759/0064

Franz Wilhelm Voigt *

(1867-1949) Die Predigt des Münchs, signiert unten links: F. Voigt, Aquarell/Bleistift auf Papier, ca. 23 x 33 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.07.2019 - 15:11

Vyvolávací cena:

Franz Wilhelm Voigt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder und Grafiken
Datum: 02.07.2019 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online