Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037802/0001

Löwenbaby, Entwurf Willy Zügel, Rosenthal, Zweigwerk Bahnhof-Selb 1938

Porzellan, naturalistisch staffiert, Unterseite mit Modellnummer 278 und gepresst: W. ZÜGEL, Reliefmarke mit grüner Marke Rosenthal Germany, Höhe ca. 15 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

04.07.2019 - 15:20

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.07.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.06. - 04.07.2019