Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037564/0003

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Mann in Landschaft, signiert unten rechts: Flora, Radierung, Auflagenr. 56/150, ca. 6 x 9 cm, Blatt ca. 32 x 26 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

04.07.2019 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Paul Flora *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.07.2019 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.06. - 04.07.2019