Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102575/0002

Wiener Silber Tablett,

oval fassoniert, Rand martelliert, gerade Faltenzüge, 29 x 21 cm, Gewicht 315 g, Meisterzeichen, Feingehalt 800, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

31.07.2019 - 15:05

Cena:
EUR 207,-

Wiener Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Silber
Online do: 31.07.2019 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online