Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037394/0001

Ferdinand Karl Gold *

(Wien 1882-1981) Bauer mit Vieh, signiert unten rechts, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, ca. 18 x 30 cm, wellig, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

11.07.2019 - 15:15

Vyvolávací cena:

Ferdinand Karl Gold *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 11.07.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.07. - 11.07.2019