Carl Kessler *
(Coburg 1876-1968 München) "Innenhof Törwang bei Rosenheim", am Rückkarton betitelt, signiert und datiert Carl Kessler München 1932, Aquarell auf Papier, 50,5 x 34 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
25.07.2019 - 15:02
- Cena:
EUR 810,-
Carl Kessler *
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitMistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.07.2019 - 15:02 |
Prohlídka: | online |