Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101791/0024

Kaiser Franz I. von Österreich,

Porträt des Kaisers in Uniform mit Ordensschmuck, Öl auf Leinwand, 59 x 39 cm, gerahmt, um 1830, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

10.07.2019 - 15:47

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisonabschluß-Auktion Antiquitäten
Datum: 10.07.2019 - 15:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 10.07.2019