Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068456/0003

Künstler um 1900

Kleiner Plausch am Wegesrand im Hintergrund der Dachstein, signiert J. Wessely, Öl auf Holz, 31 x 46 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.07.2019 - 10:33

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.07.2019 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2019