Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066791/0001

Max Jensen

(Berlin 1879-1907) Zweimaster auf Hoher See, signiert M Jensen, Öl auf Leinwand, 50 x 82 cm, Abblätterung, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.07.2019 - 10:43

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Max Jensen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.07.2019 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2019