Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067397/0001

Hans Hamza

(Wien 1879-1945) Interieur mit Papagei, signiert Hans Hamza, Öl auf Holz, 26 x 22 cm, hinter Glas gerahmt (Rahmen stark beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.07.2019 - 11:11

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Hans Hamza

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.07.2019 - 11:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2019