Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067851/0001

Richard Geiger

Richard Geiger - Obrazy

(Wien 1870-1945 Budapest) Bei der Toilette, signiert Geiger R, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

09.07.2019 - 11:15

Vyvolávací cena:

Richard Geiger

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.07.2019 - 11:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2019