Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024203/0002

Carl Rabus *

(Kempten 1898-1983 Murnau) Flußlandschaft, signiert: Rabus, Tusche aquarelliert auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 28,5 x 42 cm, UV-Schutzverglasung, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

16.07.2019 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Carl Rabus *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 16.07.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online